Producenci

LOEWE BILD 1.65 UHD

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 9 990,00 zł 9990.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Loewe Ultra High Definition. Niewiarygodnie doskonały obraz.

Telewizor Loewe bild 1 w wielkościach 65 wyposażony jest w panel Ultra High Definition z podświetleniem Edge-LED ausgestattet i dzięki temu oferuje doskonałe i ostre detale, perfekcyjny kontrast i absolutnie idealne barwy – także przy dynamicznych scenach. 
Wyświetlacze Ultra HD oferują ponad czterokrotnie wyższą rozdzielczość (3.840 x 2.160 pikseli) w porównaniu z klasycznym telewizorem Full-HD (1.920 x 1.080 pikseli) a dzięki temu oferują dużo więcej detali obrazu.
Odtwarzanie obrazów i filmów Ultra HD może odbywac się poprzez sieć lokalną (LAN/WIFI), z dysku USB lub ze źródła HDMI (HDMI UHD z HDCP 2.2). Oprócz tego możliwy jest także odbiór audycji Ultra HD ze źródeł DVB. www.telewizory.info.pl

 

Dodatkowe funkcje udoskonalające obraz:

Wyrafinowany algorytm skalowania Ultra HD Super Scaling powoduje, że obrazy Full HD są jeszcze ostrzejsze i mają więcej detali. System Loewe Image+ Active poprawia jakość obrazu w zakresie jego płynności, oraz optymalizuje ostrość i kontrast (kontury), nasycenie kolorów i jednolitość czerni.

 

 

Loewe Instant Channel Zapping.Najszybsza zmiana kanałów.

Wszyscy wiedzą jak długo trwa proces zmiany kanału w nowoczesnych telewizorach cyfrowych. Oczekiwanie na zmianę często zmienia codzienne przełączanie w horror. 
Przyjemność użytkowania jest dla Loewe podstawą myślenia podczas tworzenia nowego produktu. Dlatego też stworzony został mechanizm szybkiej zmiany kanałów - Instant Channel Zapping, oferujący najkrótsze czasy przełączania*.
Loewe wykorzystuje swój system podwójnych tunerów, który dostępny jest w standardzie dla telewizorów Loewe Reference. Podczas oglądania jednego kanału telewizor w tle wgrywa kolejne kanał z listy i wówczas zmiana kanałów możliwa jest możliwie najszybciej. Funkcja ładowania w tle kolejnego kanału bazuje na liście kanałów i pozwala na nawigowanie po poprzednich lub kolejnych kanałach.
Funkcja ładowania w tle kolejnego kanału bazuje na liście kanałów i pozwala na nawigowanie po poprzednich lub kolejnych kanałach. Zaleta: Duża szybkość zmiany kanałów za naciśnięciem przycisku P+ i P-.
Zaleta: Duża szybkość zmiany kanałów za naciśnięciem przycisku P+ i P-.
*) Możliwe ograniczenia, np. podczas nagrywania w tle, kanały kodowane, PiP, etc.

 

Koncepcja dźwięku:

Loewe bild 1 oferuje dzięki zintegrowanemu zamkniętemu systemowi stereo doskonały dźwięk do oglądania TV. Dbają o niego głośniki o mocy muzycznej 2 x 20 wat.
Nowoopracowany i wpleciony w bezramkowe wzronictwo system dźwięku nadaje telewizorowi zgodny z trendami design monitora i dzięki temu doskonale wpasowuje się w każde otoczenie domowe.
Głośniki skierowane ku tyłowi wzmacniają poczucie przestrzenności dźwięku szczególnie w przypadku powieszenia telewizora na ścianie.
Loewe bild 1 rozszerzyć można za pomocą subwoofera 300 i głośników klang 1 do kompaktowego systemu 3.1

 

Nagrywanie na USB. Proste, łatwe, komfortowe.

Dzięki Loewe USB Recording w łatwy sposób można zatrzymać, nagrać i zabrać ze sobą swoje nagrania. Możesz także jednocześnie oglądać inny program podczas nagrywania.
Nagrywanie na USB: archiwizacja nagrań na zewnętrznym urządzeniu, np. DR+ Feature Disk.
Timeshift: zatrzymywanie audycji live i oglądanie jej z przesunięciem czasowym bez straty nawet sekundy z nagrania.

 

Loewe Digital Media Renderer. Łatwe udostępnianie treści.

Dzięki funkcji Digital Media Renderer telewizory Loewe TV oferują możliwość łatwego wysyłania kontentu z telefonu lub tabletu do TV. Można w ten sposób wyświetlać np. zdjęcia z wakacji na doskonałej jakości telewizorze Loewe TV, wyświetlać własnoręcznie zrobione filmy lub odtwarzać muzykę ze smartfona na systemie kina Loewe. www.telewizory.info.pl

 

Wymagania:

Wszystkie urządzenia muszą być w tej samej sieci komputerowej. Aplikacja transmitująca zgodna ze specyfikacją DLNA na tablecie lub smartfonie www.hifi24.pl

 

Aplikacje rekomendowane:

Dla urządzeń z Androidem: "BubbleUPnP“, “Flipps”, “iMediaShare"
Dla urządzeń z iOS: "media:connect", "flex: player”, “Flipps”, “iMediaShare”

 

Loewe Smart Assist App. Perfekcyjny partner idealnej rozrywki.

Aplikacja Loewe Smart Assist jest kolejnym krokiem rozwoju aplikacji Assist Media. Jednakże jest ona czymś więcej niż tylko zamiennikiem dla pilota: posiada przewodnik po programach (EPG), oferuje szybki przegląd aktualnie nadawanych audycji, pokazuje dostępne nagrania na DR + i oferuje możliwość wykonania własnych nagrań – zarówno w domu przed TV jak i będąc poza domem. www.telewizory.info.pl

 

Zalety i możliwości Loewe Smart Assist App:

Sterowanie TV poprzez wirtualnego pilota zdalnego sterowania
Informacje „Now-EPG” o aktualnej audycji
EPG dla kolejnych 7 dni
Kontrolę nagrań archiwum DR+
Programowanie nagrań DR+
Funkcję Mobile Recording czyli programowanie zdalne nagrań będąc poza domem i siecią domową.

Aplikacja jest dostępna w Apple AppStore i Google Play Store.

 

Loewe

 

Loewe Smart tv2move. Rozrywka. Telewizja. Niezależność.

Już nigdy nie przegapisz żadnej audycji na żywo: Twój tablet zmieni się w drugi telewizor. Dzięki aplikacji Loewe Smart tv2move możesz oglądać np. TVP1 na telewizorze Loewe podczas gdy inny kanał możesz oglądać na swoim tablecie – także na tarasie czy balkonie.
Dzięki wygodnemu EPG na 7 dni w prosty sposób można programować nagrania a następnie poprzez DR+ można oglądać je na tablecie.
Przyjemność użytkowania jest dla Loewe najważniejsza. Graficzny interfejs użytkownika aplikacji Smart tv2move bazuje na interfejsie telewizora. Dlatego też użytkownik nie musi na nowo uczyć się obsługi aplikacji. Strona główna pokazuje wszystkie dostępne aktualnie audycje i kanały w sposób kompaktowy. Użytkownik w prosty i przyjemny sposób znajdzie ulubione kanały i nagrania. 

 

Łatwa obsługa

Jeśli zdecydują się Państwo na korzystanie z wbudowanego tunera cyfrowego, otrzymujecie możliwość obsługi swoich ulubionych programów satelitarnych tym samym pilotem, którym obsługujecie telewizor LOEWE.

 

Aktualizacja oprogramowania przez internet.

Proces ten daje możliwość unowocześniania odbiornika o nowe funkcje oraz aktualizacje tunera SAT zintegrowanego z odbiornikiem.

 

Konfiguracja kanałów

W dostarczonym TV LOEWE  ustawiamy  6 list tematycznych ulubionych kanałów np. Informacyjne, Sportowe, Wiedza, Filmy, Muzyka , Inne,  co daje użytkownikowi szybkie dotarcie do poszukiwanego kanału. 

Dane techniczne:

Wielkość: 65 cali
Warianty kolorystyczne: Czarny
Możliwości ustawienia (w zestawie): Wysokiej jakości, obracana podstawa stołowa
Możliwości ustawienia (opcjonalne):
Floor Stand Universal 32-55 z adapterem Floor Stand Universal
Wall Mount 67*
Wall Mount Slim VESA Size 400*
Wall Mount Isoflex 32-55 with VESA 400*
Screen Lift Plus with VESA 400
Rack TS System

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl