Producenci

Naim Power Line

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 2 999,00 zł 2999.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

PowerLine składa się z trzech głównych części: wtyczki (wchodzącej do gniazdka sieciowego), kabla oraz wtyku zasilającego IEC (wchodzący do gniazda zasilającego urządzenia). W każdym z nich znajdziemy niespotykane wcześniej udogodnienia. Nowy kabel sieciowy, podobnie jak interkonekt HiLine, odzwierciedla realny postęp w inżynierii związanej z przesyłem sygnału.

Unikalna konstrukcja kabla jest rezultatem setek godzin eksperymentów, badań i odsłuchów mających na celu identyfikację i zoptymalizowanie krytycznych elementów kabli zasilających urządzenia audio.

Obudowę wtyczki Power-Line wykonano z termoutwardzalnej żywicy, w której metalowe trzpienie zamontowano w sposób zapewniający solidny kontakt z gniazdkiem. Odizolowane części kabla są zabezpieczone specjalnie profilowanymi śrubami mocującymi. Przewody miedziane umiejscowione są w izolowanej powłoce gumowej gwarantującej wysoki poziom tłumienia oraz sztywność kabla. Drugi koniec wyposażony jest w wysokiej jakości wtyk IEC gwarantujący przesył niezakłóconego sygnału do urządzenia.  

Cechy produktu

Przewodniki 4 mm, miedź, 2-żyłowa skrętka
Przekrój kabla 8,8 mm
Certyfikaty UL 20841
Standardowa długość 2 m
Wtyk IEC testowany i certyfikowany wg normy EN60320-1
Wtyk główny testowany i certyfikowany wg normy BS1363-1

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl