Producenci

Shunyata Research Alpha NR 1,75m

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 7 310,00 zł 7310.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

charakteryzuje się doskonałym stosunkiem jakości działania do ceny.  Przewodniki o grubości 8 gauge, wykonane w geometrii VTX™ są w stanie obsłużyć nawet wzmacniacze dużej mocy, przy jednoczesnej elastyczności kabla pozwalającej na użycie go nawet do niewielkich komponentów.

insider ALPHA NR

Kluczowe technologie:

OFE 101

Do produkcji swoich przewodów, Shunyata Research stosuje jedynie najczystszą dostępną na rynku miedź. Materiał nazywany OFE Alloy 101 lub C10100 to najwyższej klasy miedź o czystości minimum 99,99% i przewodności na poziomie 101% IACS [International Annealed Copper Standard]. Skrót ‘OFE’ oznacza ‘oxygen-free elektrolylic’, miedź beztlenowa elektrolityczna, i zastępuje termin OFHC [oxygen-free high conductivity, miedź beztlenowa wysokiej przewodności]. Materiał C10100 to jedyna dostępna na rynku miedź, która dostarczana jest wraz z certyfikatem czystości zgodnym z normą ASTM F68 C10100.

VTX™

Opracowane przez firmę Shunyata Research przewodniki VTX mają kształt cieniutkich rurek. Ponieważ prąd płynie jedynie po zewnętrznej powierzchni, w przewodnikach tych nie występuje efekt naskórkowy, 

nie ma również prądów wirowych i innych zjawisk degradujących brzmienie. Przewodniki VTX™ produkowane są z miedzi OFE C10100 lub Ohno [monokrystalicznej].

Filtry klasy medycznej CCI™

Zastosowane między poszczególnymi komponentami filtry CCI [Component-to-Component Isolation] eliminują transmisję szumu między poszczególnymi częściami układu.Filtry te zostały opracowane dla potrzeb urządzeń wojskowych i medycznych, a dziś są na przykład stosowane w elektrokardiologii. Poziom zniekształceń pojawiających się między komponentami można zredukować o ponad 60dB  w paśmie od 500kHz do 10MHz!

CopperCONN®

Większość audiofilskich konektorów [gniazd i wtyczek] wykonuje się z brązu lub mosiądzu. Choć ich powierzchnia styku jest następnie pokrywana cienką warstwą srebra, złota lud rodu, to większość prądu przenosi podstawowy materiał, z jakiego je zbudowano. Powierzchnie przewodzące konektorówCopperCONN® wykorzystują czystą miedź, której przewodność znacznie przewyższa brąz. Różnica w jakości jest słyszalna bardzo wyraźnie.

KPIP™

Proces KPIP [Kinetic Phase Inversion Process] został opracowany przez Caelina Gabriela po wielu latach badania zjawisk takich jak wygrzewanie przewodów, ich kierunkowość oraz wpływu obróbki kriogenicznej na strukturę przewodników. Odkrył on, że wygrzewanie i obróbka kriogeniczna zmieniając pewne, wspólne, aspekty budowy i zachowania przewodników, nie obejmują ‘całości’ wymaganych zmian. Zrozumienie tego problemu pozwoliło zaprojektować technikę obróbki powalającą wyeliminować konieczność wygrzewania i obróbki kriogenicznej przewodów.

Przewód: OFE 8 gauge, geometria VTX™
Wtyki:  C15, C19
Wtyczki:  US, EU, AU, UK, Swiss.
Materiał:  OFE Alloy 101 l/ C10100 

Każdy dodatkowy metr w cenie 1400,-

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl